TRASA KONCERTOWA – The Rotten Aura Over EURO 2012

Już za niespełna trzy tygodnie w Rzeszowie, Tarnowie i Krakowie odbędą się koncerty w ramach „The Rotten Aura Over EURO 2012” – wspólnej inicjatywy koncertowej death metalowych rzeźników ze szwedzkiego INTESTINAL   tarnowskiego HELL UNITED   oraz lubelskiego REGICIDE DECEASE. Znamy już pełną obsadę wszystkich koncertów.

I tak, 15 czerwca w rzeszowskim „Od Zmierzchu Do Świtu” w roli supportu wystąpi uprawiający death/black metal DEHUMANIZE, w którego skład wchodzą muzycy znani z Noctis czy Misanthropia. Zespół nagrał niedawno debiutancki materiał „Born in Hatred”.

Koncert w Tarnowie, w sobotę 16 czerwca  otworzy krakowski black/thrashowy RAGEHAMMER z udziałem Tymka Jędrzejczyka, wokalisty znanego z Exmortum, Cremaster i Exorcist . Ponadto, tego wieczoru na deskach klubu „Przepraszam” w charakterze gościa specjalnego wystąpi również gliwicki EMBRIONAL.

W niedzielę 17 czerwca w Krakowie trasa zagra w klubie „Kazamaty” w ramach czwartej edycji cyklicznej imprezy „Sadistic Games”, na której oprócz Intestinal, Hell United i Regicide Decease wystąpią krakowskie formacje CIEŃ, COLLIDER  oraz FIVE WOUNDS .

Szczegóły:

The Rotten Aura Over EURO 2012

15.06 | Rzeszów@Od Zmierzchu Do Świtu

Skład: Intestinal, Hell United, Regicide Decease, Dehumanize
bramy: 17:30, start: 18:30, bilety: 15 zł

16.06 | Tarnów@Przepraszam
Skład: Intestinal, Hell United, Embrional, Regicide Decease, Ragehammer
bramy: 17:30, start: 18:30, bilety: 10 zł

17.06 | Kraków@Kazamaty
Skład: Intestinal, Hell United, Regicide Decease, Cień, Collider, Five Wounds
bramy: 17:30, start: 18:30, bilety: 15 zł