THE SADDEST LANDSCAPE – już w sobotę w Hydrozagadce!

The Saddest Landscape już 7 stycznia po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Pionierzy screamo zaprezentują w Hydrozagadce specjalny set z okazji 15-lecia istnienia. Przed nimi zagrają Svalbard (UK) i Mojapołowa  (PL).

The Saddest Landscape od 15 lat są niezwykle produktywni – mają na koncie masę ep-ek i splitów, m.in. z Funeral Diner, Pianos Become The Teeth. Spośród ponad 25 wydawnictw pięć to długogrające albumy. Najnowszy krążek – Darkness Forgives – ukazał się w 2015 roku. W Warszawie zespół zaprezentuje przekrojową setlistę, w której znajdą się utwory ze wszystkich albumów.tsl-zdjecie

Aktualnie zespół promuje swój najnowszy box set „Declaring War On Nostalgia”, ale zespół zapewne nie każe nam czekać długo na nowe utwory. Gdybym mógł, wydawałbym płytę co miesiąc. Praktycznie cały czas pracuję nad nowymi utworami. Praca nie pozwala nam na częste trasy, ale możemy się zebrać i pisać nowe utwory. Cały czas mamy coś do powiedzenia i cały czas tworzenie muzyki ma dla nas znaczenie – podkreśla wokalista i gitarzysta Andy Maddox.

7.01.2017 (sobota)
Klub Hydrozagadka (ul. 11 listopada 22, Warszawa)
The Saddest Landscape, Svalbard + Mojapołowa
Bilety:

40 PLN (przedsprzedaż)

50 PLN (w dniu koncertu)