THAW – nowa płyta i przedpremierowy odsłuch!

Zbliża się jesień, październikowe zimno tuż za progiem, a jeszcze bliżej premiera długo oczekiwanej i wzbudzającej już w tej chwili niemałe emocje produkcji THAW. Już za 28 dni światło dzienne ujrzy płyta „Earth Ground”.

Album nagrany w Radio Katowice i Maq Studio, przynosi ponad 40 minutową dawkę wybuchowej mieszanki black metalu z nowoczesnymi wtrąceniami elektroniczno-noisowymi, a wszystko to podane w klimacie sludgowo-doomowego ciężaru. Całość kompozycyjnie zamknięta jest w ośmiu utworach : 1.First Day  2.Afterkingdom  3.Sun  4.No Light  5.Second Day  6.Soil  7.Winter’s Bone  8.Last Day. Za oprawę graficzną odpowiadał Marcin Łojek, płyta ukaże się jako 6-cio panelowy digi pack oraz w późniejszym czasie jako limitowana edycja na 12″ winylu. W tym samym czasie pojawi się wznowienie pierwszych nagrań zespołu : „Decay” oraz „Advance”. Oba nagrania wydane będą jako jedno wydawnictwo na dwóch oddzielnych CD w formie jewelcase z książeczką. Wydawcą płyt jest znany i lubiany Witching Hour.thawphotonew(1)

 Zapraszamy także na naszą stronę bo już całkiem niedługo pojawi się tu w ramach promocji odsłuch całej płyty „Earth Ground”!! Szczegóły w przyszłym tygodniu!!

 

Zespół nowe wydawnictwo będzie promował już w październiku na trasie wraz z OUTRE i ENTROPIA

Rozpiska trasy przedstawia się następująco :

17.10 – Wrocław, „Firlej”

24.10 – Katowice, „Pub Korba”

25.10 – Warszawa, „Chmury” (+ Czerw Narodu)

26.10 – Kraków, „Kotkarola”

28.11 – Poznań, „U Bazyla”

29.11 – Gdańsk, „Wydział Remontowy”

30.11 – Toruń, „NRD”

 

Bilety:

20 zł – przedsprzedaż

25 zł – w dniu koncertu