ŚWINIA FEST – już w lutym!

Grunt to dobra nazwa – z takiego założenia wyszli organizatorzy ekstremalnego festiwalu, który odbędzie się już 3 lutego w warszawskim klubie Kocioł. Miłośnicy ekstremalnego death metalu i świńskiego grind core’a mile widziani…

PARRICIDE – jeden z pionierów ekstremalnego grania w naszym kraju. Formacja została założona w Chełmie w 1990 roku. Muzyka zespołu ewoluowała od tradycyjnego death metalu na pierwszych wydawnictwach do brutal death metalu z dużymi wpływami grindcore’u na ostatnich. Zespół posiada na koncie 6 pełnych albumów, oraz wiele pomniejszych wydawnictw, z ostatnim w dorobku splitem „The 3 Ways of a Brutality” wydanym z Incarnated oraz Reexamine. Na koncercie usłyszymy na pewno kilka hitów z najnowszego dzieła „Just Five”.
Aktualny skład:
Kuba Brewczyński – vocal
Albert „Alek” Kraczkowski – guitar
Piotr Sabarański – guitar
Łukasz „Popiół” Popielnicki – bass guitar
Krzysztof „Vizun” Saran – drums

NUCLEAR VOMIT – powstanie tego świńskiego pomiotu datowane jest na rok 2005. Muzycy pochodzący z Częstochowy, Katowic, Sosnowica i Będzina określają swoją muzykę jako anal fisting goregrind. Poza wydanym w 2006 demem, zespół może się poszczyci dwoma albumami: „Obora” z 2008 roku oraz najnowszym wydanym w 2011 roku – „Koryto”. Zespół pozostaje wierny tematyce, patologiczno – rolniczej.

Aktualny skład:

Vaginathor – vocal
Ulcer – vocal
Perkinz – guitar
Faja – bass
Baron von B. – drums

OJCIEC DYKTATOR – Tu zacytuję samą kapelę: „Lubisz skomplikowane gitarowe riffy, niebanalne figury rytmiczne i niesamowicie techniczne solówki? No to trudno, nic z tego.. Krakowski Ojciec Dyktator to prosty, skoczny i brutalny grindcore naładowany blastami, growlami, wrzaskami i gitarowym zgiełkiem. Jeśli chcesz muzyki kopiącej prosto w mordę, a przy okazji cenisz poczucie humoru to istnieje pewne prawdopodobieństwo, ze nasze dźwiękowe wybroczyny przypadną Ci do gustu.” Więc chyba wszystko jasne :D. Zespół został założony w 2006 roku w Krakowie, posiada na swoim koncie jeden pełen album wydany w 2009 roku – „Heresy is Fun”
Aktualny skład:

Ojciec – vocal
Orlando – guitar
Pyrosh – bass
Piotrek – drums

F.A.M. (Furor Arma Ministrat) – Grindowa formacja założona w 2005 we Wrocławiu z inicjatywy znanych i doświadczonych muzyków, wcześniej udzielających się w Dissenter, Drowned Child czy Ass To Mouth. Zespół ma na koncie EP Panzergind z 2006 oraz album Bullet(in) z 2007 roku. W roku 2009 F.A.M wystąpił na Obscene Extreme Festiwal. Ich muzyka to doskonałe połączenie techniki oraz totalnej ekstremy.

Aktualny skład:

Nelek – Guitar
Mlody – Drums, Vocal
Zajcew – Vocals
Kubov – Bass

ANUS MAGULO – Granie grindu w Warszawie to ciężką kawałek chleba, ale jak się ma trochę samozaparcia, to można. Anus Magulo to warszawski goregrindowy potworek założony w 2007 roku. Muzyka bardzo energiczna, skoczny napierdol, okraszony świńskimi wokalami, zagrany na wysokim poziomie. Słychać inspiracje GUT, Rompeprop, czy Dead Infection. Po dwóch demach z 2008 i 2009 roku, zespół wydał w 2011 doskonały album Chain Erection.

Aktualny sklad:

Sorak – vocal
Maciek-guitar
Vertherry-bass
Deviant-drums/vocall

TUPOLEV DISASTER – to młoda stażem kapela poruszająca się w rejonach hc-punk-metal. Zespół czwórki kumpli, w tym byłego członka Parricide, który powstał po kilku butelkach Miodówki Lubelskiej, zaprezentuje na koncercie swój pierwszy materiał.

Aktualny skład:

Kurczak – vocal
Tadzik – guitar
Robo – bass
Shortas – drums

03.02.2012 (piątek)

Klub „Kocioł”

ul.Bema 65

Warszawa

Wstęp od godziny 19.30

Początek koncertów godzina 20.30.

Bilet 25 zł.