SUMMER INFERNAL TOUR – Demonical w Polsce

Czarne chmury spowiły niebo, zwiastując powrót sił ciemności na polską ziemię. Tę ziemię. Tym razem Diabeł nadejdzie z północy i nie omieszka zahaczyć o nasz kraj. 13 lipca w Poznaniu odbędzie się koncert w ramach letniej Summer Infernal Tour.

W lipcowy piątek trzynastego na deskach klubu U Bazyla zaprezentuje się DEMONICAL (Avesta – Sztokholm, Szwecja). Rok po wydaniu znakomitego albumu Death Infernal, zespół byłych członków legendarnego Centinex nadciąga, aby pogruchotać niejeden kark swymi plugawymi szlagierami! Szwedzi dumnie kroczą ścieżką wytyczoną przez krew, ogień i śmierć – tą samą, którą od lat przemierzają Entombed, Unleashed czy Necrophobic. Death Metal Darkness!!!

Grunt pod szwedzki pokaz siły przygotuje IN TWILIGHT’S EMBRACE, grający zaangażowany death metal z sensowną dawką melodii, utrzymany w duchu dokonań At the Gates, Dismember oraz Dissection. Po sukcesie ubiegłorocznej płyty Slaves to Martyrdom, poznaniacy przygotowują się do trzeciego, dużego natarcia. Ten koncert będzie jego przedsmakiem. Niebawem ogłoszone zostaną kolejne zespoły, które zagrają tego wieczoru…

Data: 13.07.2012 (piątek)

Miejsce: Klub u Bazyla, ul. Św. Wojciech 28, Poznań

Start: 19.30

Bilety: 20/25 zł

Dwa dni później, czyli 15.07.2012 (niedziela) DEMONICAL wystąpi w klubie Rude Boy w Bielsku – Białej.