SSS – kolejny raz w naszym kraju…

To już kolejna wizyta Zwariowanych Angoli w naszym kraju. Czwórka z Liverpool to wybuchowa mieszanka punka i metalu, czyli crossover co się zowie. Tym razem zespól zawita do na jeden koncert do Katowic.

SSS, a właściwie SHORT SHARP SHOCK to kapela, której z pewnością nie trzeba przedstawiać żadnemu maniakowi crossover’owego grania! Istnieją od 2004 roku i od tamtej pory zdążyli wydać aż trzy fenomenalne krążki. Najnowszy z nich – „Problems To The Answer” – został wydany w tym roku przez uznaną na całym świecie wytwórnię Earache Records. Warto zaznaczyć, iż na krążku tym udzielił się wokalnie (aż w trzech numerach), nie kto inny jak sam Mike „Barney” Greenway z legendarnego NAPALM DEATH! Nie przegapcie koncertu SSS – to na pewno będzie niezapomniane wydarzenie!

Jako supporty wystąpią Polskie kapele: The No-Mads, Świniopas, Stone Heart oraz Terrordome. Cena biletu to 20 zł (przedsprzedaż) oraz 25 zł w dniu koncertu. Planowany start imprezy, godzina 19:00! Za organizacje odpowiada United Visions.

Start: 13.11.2011, godzina 19:00

Lokalizacja: Arkady

Adres: ul Bogucicka 14a

Miasto: Katowice

Wjazd: 20 PLN / 25 PLN