SOMETHING WICKED TOUR – białostocka scena w natarciu!!

Pierwszy koncert z zaplanowanej na jesień koncertowej ofensywy Wicked Side związanej z promocją nowego materiału. Wystąpią: IMMENSE DECAY (thrash metal, Elbląg), WICKED SIDE (heavy metal, Białystok),SINFUL SOULS (death metal, Białystok), PURE REFLECTION (death metal, Białystok).

IMMENSE DECAY (thrash metal, Elbląg)

…Polska thrash/heavy metalowa formacja założona w 2005 roku w Elblągu przez dwójkę gitarzystów – IronMana i Saygona. Styl zespołu ugruntował się w roku 2007, została też wtedy przyjęta nazwa Sudden Death. Rok później nastąpiło przemianowanie na Immense Decay. Na swoim koncie mają nagrane 3 dema i 2 płyty, „KillZone”, nagrany i wydany własnym sumptem w 2009 roku i „From Ashes till Remains”, zarejestrowany w 2010, a wydany przez Killing Force w maju 2011 roku.

www.myspace.com/immensedecay

WICKED SIDE (heavy metal, Białystok)

Białostocki zespół heavy metalowy założony w 2009 roku. Grupa może poszczycić się występami jako support przed takimi wykonawcami jak Turbo, Chainsaw, Blaze Bayley, czy udziałem w Crazy Friends Fest w Wilnie. Wicked Side ma na koncie wydane w marcu 2010 demo, obecnie pracuje nad kolejnym wydawnictwem, które powinno ukazać się jeszcze tej jesieni!

www.myspace.com/wickedsideband

www.facebook.com/wickedside

SINFUL SOULS (death metal, Białystok)

Progresywny death metal z KOBIETĄ na wokalu. Ciężar, melodia, dobra jakość i mocny growl. Posłuchaj i przekonaj się sam !!! Zespół istnieje od 2007 roku, ma już na koncie wydany w 2010 roku debiutancki album „Ludus Cartorum”, a także drugie miejsce na festiwalu Transmisja 2010 w Gołdapi.

www.myspace.com/sinfulsoulsofficial

PURE REFLECTION (death metal, Białystok)

Przedstawiciele młodego pokolenia, grający od 2009 roku. Zespół określa swój styl jako melodic metalcore/melodeath z wpływami muzyki progresywnej. W 2010 roku kapela zajęła pierwsze miejsce na przeglądzie Young Stage, wygrywając możliwość zarejestrowania materiału w białostockim studio Studnia, gdzie też nagrała swoje pierwsze demo.

www.myspace.com/purereflectionpl

SOMETHING WICKED TOUR !!!

23 września o 19:00 – 24 września – Fama Klub Muzyczny

Start imprezy 19:30

Bilety 10 pln (przedsprzedaż) / 15 pln (w dniu koncertu)