SILESIAN CORE ATTACK – już wkrótce…

Już 15 maja odbędzie się impreza Silesian Core Attack. Potwierdzonymi gwiazdami koncertu  są mistrzowie metalizującego hardcorea, Pro-Pain oraz popularny, krajowy Flapjack, który po kilku latach nieobecności przygotowuje nową płytę. Na scenie pojawi się też Pro-Creation z Rybnika. Organizator zapowiada, że już niedługo potwierdzone będą kolejne zespoły.

Dla fanów mocnego uderzenia będzie to nie lada gratka. Pro-Pain na Śląsku pojawi się po raz pierwszy. Ta założona w 91 roku grupa niezmordowanie przez dwie dekady atakuje słuchaczy swoją wizją hardcore’a. Niewątpliwie elementy tej muzyki zawiera też propozycja Flapjack, choć tu dochodzi jeszcze dużo dobrej zabawy i różne, zaskakujące wycieczki muzyczne. Czy usłyszymy jakieś nowe utwory? Na pewno, zaś intrygującą informacją jest to, że wśród nowości pojawią się też kompozycje zmarłego, znanego ze współpracy z Acid Drinkers Olassa.

Bramy katowickiego Megaklubu otwarte zostaną o 16.30, zaś koncerty ruszają o 17. Bilety w cenie 50 zł (pierwsza setka…) i 65 zł już po zakończeniu promocji można nabywać w sieciach EMPiK, Saturn i MediaMarkt. Cena biletu w dniu koncertu wyniesie 80 zł.