RUDE BOY – wyjątkowe birthday party…

10 września w Bielsku-Białej w klubie Rude Boy dojdzie do interesującej imprezy urodzinowej. Jak każdego roku, od kilku lat, we wrześniu, organizowane są koncerty metalowe z okazji… urodzin właściciela klubu Rude Boy, Przemka ‘Poliego’ Polańskiego. W tym roku skład kapel „urodzinowych” przedstawia się nad wyraz interesująco. Na żywo zaprezentują się: Hate, Frontside, Armagedon, Horrorscope, reaktywowany Hedfirst, nowy zespół muzyków Iscariota – Formis, zapomniana ostatnimi czasy bielska Diachronia oraz Huge CCM.

Występy tych zespołów zaplanowane zostały w godzinach 16.00-24.00, więc granie skończy się późą nocą. Kolejność będzie ustalona na miejscu, więc, jak sugeruje sam organizator jubileuszu, „nie planujcie powrotu, nie pytajcie, kto zagra po kim, klub i tak będzie otwarty do rana… Nikogo po koncercie nie wyprosimy!” Po występach planowana jest rockoteka, która trwać ma do rana.

Dodatkową gratką będzie możliwość poznania w czasie imprezy znanych muzyków, którzy pojawią się tego dnia w klubie jako goście Poliego. Zaproszenie na imprezę przyjęli i potwierdzili m.in. Romek Kostrzewski i inne mniej lub bardziej znane postaci sceny metalowej. Organizatorzy zapewniają, że w czasie koncertów poszczególnych kapel dojdzie do gościnnych występów. „Może się zdarzyć, że jakiś zaproszony znany gość imprezy, wyjdzie spontanicznie na scenę i zaśpiewa lub zagra z jakimś innym wykonawcą, co będzie nie lada wydarzeniem i jedyną taką niepowtarzalną sytuacją…” – zachęca do wzięcia udziału w jego jubileuszu Przemek Polański.

Ceny biletów będą w cenie 30 zł w dniu imprezy.

Magazyn Gitarzysta jest patronem wydarzenia.