PRZECIWPANCERNA ZAKONNICA – nowy projekt Titusa

Gotowy jest już teledysk do pierwszego utworu zarejestrowanego przez zespół Anti Tank Nun, w którym spotkali się weteran polskiej sceny metalowej Tomek „Titus” Pukacki (Acid Drinkers) oraz piekielnie utalentowany gitarzysta z podszczecińskiego Goleniowa – Igor Gwadera.

 

Obrazek do kawałka „”If you are going through hell, keep going” obejrzeć tutaj.

Utwór jest zapowiedzią przygotowywanej właśnie, debiutanckiej płyty zespołu, która nosić będzie tytuł „Hang ’em High”. Anti Tank Nun sesję nagraniową w JETstudio rozpocznie już 9 marca, następnie miksem i masteringiem zajmie się Jacek Miłaszewski. Na płycie znajdzie się 11 premierowych utworów i bonus w postaci prezentowanego właśnie teledysku.
Płyta będzie mocno różnić sie od singla„, mówi Igor Gwadera. „Trudno naszą muzykę porównać z dokonaniami innych zespołów. Przynajmniej w Polsce nikt nic podobnego nie nagrał. Jest ciężko i mocno, z wieloma elementami thrashowymi, ale jednocześnie riffy są bardzo melodyjne, a partie solowe bardzo rozbudowane„. Wydawcą płyty będzie Multi-Project Management, a dystrybucją na Polskę zajmie się Metal Mind. Premiera przewidziana jest na 25 maja. Wkrótce zespół ogłosi swoje plany koncertowe.