PRO8L3M – Art Brut 2 i trasa koncertowa 2020

Oskar i Steez nie zwalniają tempa w 2019. Niezapomniany mixtape duetu PRO8L3M – „Art Brut”  niedawno obchodził piątą rocznicę wydania. Z tej okazji zespół zapowiedział nadchodzące wydawnictwo – „Art Brut 2”, czyli kolejną część tego wyjątkowego projektu. Już teraz zespół zaprasza na kolejną trasę koncertową wiosną 2020. Wkrótce bilety trafią do sprzedaży.

Minęło 5 lat od wydania ep-ki „Art Brut”, która dziś cieszy się już statusem wydawnictwa kultowego. 19 września tego roku duet PRO8L3M ogłosił na swoich kanałach powrót projektu. Na szczegóły „Art Brut 2” przyjdzie nam jeszcze poczekać, jednak duet znów zaskakuje i już teraz ogłasza szczegóły trasy koncertowej, która w marcu i kwietniu 2020 odwiedzi kluczowe polskie miasta. W poniedziałek 7 października, fani duetu powinni być w pełnej gotowości. To wtedy do sprzedaży trafią bilety, poprzez platformę Going. Koncertom towarzyszyć będzie całkowicie nowa oprawa wizualna przygotowana specjalnie na tę odsłonę projektu.PRO8L3M fot Piotr Kaczor

PRO8L3M to zjawisko, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Od momentu debiutu w 2013 roku każde kolejne wydawnictwo zespołu przynosi platynowe płyty i elektryzuje coraz większe kręgi słuchaczy. Regularnie wyprzedając największe sale koncertowe w Polsce, PRO8L3M pozostaje jednym z fenomenów muzycznych ostatnich lat. Duet porusza i łączy odbiorców różnych gatunków – od hip-hopu po alternatywę. W ich pełnej popkulturowych nawiązań twórczości tematyka nowych technologii i futuryzm mieszają się z sensacyjnymi opowieściami. Tworzony przez Oskara i Steeza stołeczny zespół zadebiutował kontrowersyjnym „C30-C39”, który dla jednych był długo oczekiwanym powiewem świeżości, a dla innych wątpliwym i trudnym do sklasyfikowania fenomenem. Od tego czasu PRO8L3M nie zwalnia tempa i co krok zaskakuje swoich słuchaczy nowym materiałem. Duet ma na swoim koncie 6 wydawnictw – „C30-C39” EP, mixtape „Art Brut”, „PRO8L3M LP”, „Hack3d By GH05T 2.0” EP, „Ground Zero Mixtape” oraz „Widmo” LP. Nadeszła pora na nową odsłonę projektu „Art Brut”. Trasę koncertową zapowiedziano na wiosnę 2020 roku.

Start sprzedaży biletów: poniedziałek, 7 października 2019 na www.artbrut2.pl

PRO8L3M_ART_BRUT_2_TOUR