POZERKILL 4EVER TOUR – Hirax i Assassin już za dwa tygodnie!

Już za dwa tygodnie odbędzie się mini-trasa PozerKill 4Ever Tour.  Gwiazdami będą amerykański Hirax, który powraca po genialnym występie na Silesian Massacre Festival vol. 2 w Katowicach oraz niemiecki Assassin, który wydał właśnie nowy, czwarty album studyjny „Breaking The Silence”. Koncerty odbędą w warszawskiej Progresji, bydgoskiej Estradzie oraz katowickim Mega Clubie. Razem z nimi wystąpi rybnicki zespół The Crossroads, przygotowujące się do wydania debiutanckiego albumu, a kilka dni temu potwierdzili świetną formę supportując Sodom w Katowicach, oraz bydgoska formacja Deathinition i warszawski Rusted Brain.

Hirax to amerykański thrash metalowy zespół z Orange County w Kalifornii. Historia grupy rozpoczęła się w 1984 roku, pod wodzą wokalisty Katona W. De Pena (który grywał poza Hirax w Phantasm, L.A Kaos oraz House of Suffering). Katon jest jedynym członkiem zespołu, który go nigdy nie opuścił. Hirax dużo koncertował z zespołami takimi jak Slayer, Metallica czy Exodus. W przeciwieństwie do nich jednak, Hirax skupiał się bardziej na koncertowaniu, niż na wydawaniu płyt przez co nie zyskał takiej sławy jak wspomniane zespoły. Po raz pierwszy odwiedził Polskę w kwietniu tego roku, otrzymując niesamowite przyjęcie…

Assassin to niemiecka grupa muzyczna wykonująca thrash metal. Powstała 1983 roku w Düsseldorfie, grupę rozwiązano w 1989 roku. Grupa ponownie wznowiła działalność w 2002 roku. W tym roku wydała nowy, bardzo dobry album „Breaking The Silence”. Będzie to ich pierwsza wizyta w Polsce od 2006 roku.

Bilety w cenie 50 zł w przedsprzedaży oraz 60 zł w dniu koncertu są już dostępne wyłącznie w sieci TicketPro.pl. Katowicki występ Hiraxa zostanie zarejestrowany na poczet przyszłego wydawnictwa DVD. Podczas trasy dostępne będą też specjalne koszulki upamiętniające to wydarzenie. Ich ilość jest limitowana.

Szczegóły koncertów:

HIRAX

ASSASSIN

The Crossroads

Deathinition

Rusted Brain

4.11.2011 Warszawa   Progresja

5.11.2011 Bydgoszcz   Estrada

6.11.2011 Katowice   Mega Club

bilety: 50/60 wyłącznie w sieci TicketPro.pl

wejście: 18:00