PANDEMONIUM – Misanthropy pt. II

Zespół Pandemonium w ramach promocji mającego ukazać się jeszcze w tym roku najnowszego albumu „Misanthropy” przygotowuje na terenie całego kraju cykl okazjonalnych koncertów, na których będzie można usłyszeć zarówno starsze kompozycje grupy, jak również dwa całkowicie premierowe utwory z anonsowanego wydawnictwa.

Oczywiście całość występów będzie oprawiona nową scenografią zespołu, nadającą jej koncertom niecodziennego klimatu i podnoszącą znacznie ich aspekt widowiskowy, o czym możecie przekonać się oglądając oficjalny koncertowy klip zespołu.

Płyta ukaże się nakładem wytwórni Pagan Records i wszystko wskazuje na to, że będzie to kolejny solidny akt na polskim rynku metalowym, czego zwiastunem są bardzo dobre recenzje, jakie zebrał zarówno w kraju, jak i zagranicą, poprzedzający tę płytę materiał „Promo 2010”.

Obecnie zespół kończy prace związane z sesją nagraniową swojego najnowszego dzieła, natomiast wszystkie aktualne informacje o poczynaniach grupy możecie znaleźć na naszych profilach:

Website: http://www.pandemonium.metal.pl/
Facebook: http://www.facebook.com/pandemoniumpl
MySpace: http://www.myspace.com/pandemonium_pl
YouTube: http://www.youtube.com/pandemoniumbandpl1

Na kolejnym z zapowiadanych koncertów, który odbędzie się 11.11.2011 w toruńskim klubie Bunkier, oprócz legendy polskiego black/death metalu będzie można obejrzeć również zaproszonych gości.

TENEBRIS

Tej zasłużonej łódzkiej formacji miłośnikom ambitnego i progresywnego grania przedstawiać ani rekomendować raczej nie trzeba. Nie biją rekordów popularności, nie ma ich również na listach przebojów i nie usłyszycie ich w rozgłośniach radiowych, natomiast paradoksalnie wszystkie ich wydawnictwa wyprzedają się znakomicie. Muzyka zespołu nie prowokuje do szaleństwa pod sceną, ale czy o to zawsze chodzi, aby poobijać się na parkiecie!?

Tenebris zakończył właśnie sesję nagraniową do nowego albumu, z którego niewątpliwie będzie można usłyszeć kilka kompozycji. Jak brzmią na żywo, bardzo łatwo ocenić oglądając fragment ich koncertu, który zagrali wiosną tego roku otwierając występ legendarnego Voivod.

NORTH

Toruński black metalowy North to kolejny weteran, który z determinacją od lat kroczy własnymi ścieżkami. Przez jednych uwielbiany, przez innych ignorowany, jednak szanowany za konsekwencję, jak również bardzo wysoko oceniany na całym świecie za swoje kolejne wydawnictwa. Zespół pomimo długie stażu dopiero kilka lat temu zdecydował się na granie koncertów, a ponieważ nie czyni tego regularnie, warto sprawdzić ich możliwości na scenie. Jedno jest pewne – wojenny pogański metal w ich wykonaniu nie zna litości i nie bierze jeńców co doskonale udowadnia zawartość najnowszej płyty zespołu zatytułowanej „Czekając na sztorm” !!!


NORTHERN PLAGUE

Młody, dobrze zapowiadający się zespół z Białegostoku, od kilku tygodni promujący swoje debiutanckie wydawnictwo „Blizzard of the North”, które w krótkim czasie zebrało wiele pochlebnych recenzji. Black death metal w ich wykonaniu brzmi zaskakująco świeżo i pomysłowo. Ponadto zespół do początku swojej działalności bardzo dba o swój wizerunek, a na koncertach daje z siebie maksimum możliwości. Zresztą wystarczy obejrzeć próbkę ich możliwości, aby docenić młodzieńczy entuzjazm oraz sceniczną pewność.

Szczegóły koncertu:

DATA:

11.11.2011

MIEJSCE:

Klub Muzyczny Bunkier
ul. Wola Zamkowa 2/10
87-100 Toruń

http://klubbunkier.pl/
klubbunkier@tlen.pl

BILETY:

Przedsprzedaż: 20 PLN

Internet Cafe Kasandra,
Mostowa 15,
Tel. 56 – 652 12 66

W dniu imprezy: 25 PLN

Wejście: 18:00
Start: 19.00