NEUROSIS – zmiana klubu i konkurs!!!!

Knock Out Productions z ogromną dumą prezentuje ekskluzywny koncert w Polsce jednego z najważniejszych metalowych zespołów świata, Neurosis ! Amerykanie powrócą nad Wisłę po pięciu długich latach przerwy i zagrają w Warszawie 30 czerwca. Koncert zespołu Neurosis został przeniesiony z “Palladium” do klubu „Proxima”. Spowodowane jest to kwestiami logistycznymi. Dla fanów przygotowaliśmy także mały konkurs!

 

 

 

KONKURS!!!!!

Organizator koncertu ufundował jedną wejściówkę na niedzielny koncert. By ją zdobyć, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: Kiedy miał miejsce ostatni solowy koncert Scotta Kelly w Polsce? Pierwsza poprawna odpowiedź nagrodzona zostanie biletem!!! Odpowiedzi prosimy kierować na adres: arek.violence@gmail.com

UWAGA !

Ponieważ koncert odbywa się w niedzielę, będzie miał on formułę „Early Show”. Drzwi zostaną otworzone o godzinie 17.30. Terra Tenebrosa pojawi się na scenie o 18.00 i zagra do 19.00. Neurosis zacznie swój występ o 19.30. Ich koncert będzie trwał do 21.15 ! Formuła „Early Show” jest po to, by każdy mógł zobaczyć koncert oraz spokojnie wrócić do domu by odpocząć i przygotować się przed nadchodzącym tygodniem.

 

NEUROSIS (USA) Progresywny sludge-metal

Ciężkim zadaniem jest opisanie w paru zdaniach fenomenu tego zespołu. Neurosis istnieje od 1985 roku i w przez ten czas stało się zespołem totalnie kultowym w każdym muzycznymNeurosis live foto rejonie w którym dane było im się poruszać. Od hc/punka w początkowych latach, poprzez doom, sludge-metal, post hard-core czy mroczny ambient. Zresztą w przypadku tego zespołu nie ma sensu nazywanie ich muzyki, jej się słucha. Amerykanie zaliczani są do pionierów post-metalu, ich muzycy (np. Kelly, Steve von Till) to ikony i żywe legendy których projekty solowe przyjmowane są zawsze z wielką ekscytacją. Możliwość zobaczenia ich na żywo w głównym projekcie jest pozycją wręcz obowiązkową nie tylko dla osób słuchających metalu na co dzień. Neurosis to jeden z najważniejszych alternatywnych zespołów w historii, szanowany na całym świecie i będący inspiracją dla niezliczonej ilości twórców. Ten koncert będzie jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń pierwszej części 2013 roku !

TERRA TENEBROSA (Szwecja) awangardowy metal

Członkowie tego zespołu występowi kiedyś w post-hardcorowym Breach. Terra Tenebrosa istniej od 2011 roku i ma na koncie dwa znakomite wydawnictwa „The Tunnels” i „The Purging”. Jest to zespół idealnie pasujący do Neurosis: mroczny, niepokojący, a ich muzyka ma w sobie coś chorego i psychodelicznego.

Klub: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99

Data: 30 czerwca 2013 (niedziela)