MYOPIA – nowa, futurystyczna opowieść!

Miłośnicy fantastycznych opowieści, oprawionych w nieszablonowe dźwięki mogą szykować się na kolejną porcję niesamowitej muzyki. Stacjonująca w Bielsku-Białej grupa Myopia znowu atakuje!

Grupa zarejestrowała materiał na kolejny koncept album zatytułowany „Simultaneous Simulations”. Tak jak to miało miejsce przy poprzednich wydawnictwach, nagraniem oraz masteringiem zajął się Szymon Czech. Jak zapowiadają członkowie zespołu, możemy spodziewać się kolejnej dawki mocnej i schizofrenicznej muzyki nie do końca „z tego świata”.

Nowe kompozycje tworzą zwartą całość a w warstwie tekstowej przeniosą słuchaczy w rzeczywistość światów równoległych. Przypomnijmy, że ostatni krążek Myopia „Biomechatronic Intervention” ukazał się w 2009 roku i został udostępniony w całości na oficjalnej stronie zespołu www.myopia.pl , ponadto obejrzeć już można najnowszy teledysk do utworu „Re-Control” z tej właśnie płyty. Skład zespołu nie zmienił się i tworzą go muzycy: Bogdan Kubica – perkusja, Robert Kocoń – gitara basowa, wokal, Robert Słonka – gitara.