METALFEST OPEN AIR – startujemy!!

Już jutro rusza Metalfest Open Air. Na dwóch scenach zaprezentuje się czołówka metalowych zespołów z wszystkich stron świata z Megadeth, Blind Guardian, Triptykon i Soulfly na czele!

Chcieliśmy mieć festiwal metalowy z prawdziwego zdarzenia? No to mamy. Po raz pierwszy z takim rozmachem, zarówno organizacyjnym jak i merytorycznym – obsada festu robi wrażenie, niczym nie ustępując takim imprezom jak Brutal Assault. Na dwóch scenach zaprezentuje się w sumie 51 zespołów, reprezentujących chyba wszystkie kierunki, w jakich podąża współczesny i nieco starszy już metal. Szczegóły znaleźć można tutaj.

 

 METALFEST OPEN AIR

Jaworzno 01.06-03.06

Rozkład jazdy

1 czerwca – piątek:

Scena główna: Megadeth, Blind Guardian, Hypocrisy, Moonspell, Legion of The Damned, Triptykon, Alestorm, Stos, Horrorscope, Skull Fist

Mała scena: Fleshgod Apocalypse, Fueled by Fire, Hell:on, Chainsaw, Mentally Blind, Impervious, Rusted Brain.

2 czerwca – sobota:

Scena główna: Kreator, Soulfly, Eluveitie, Acid Drinkers, Vader, Powerwolf, Grand Magus, Septic Flesh, Nexus Inferis, Huntress.

Mała scena: Graveworm, Emergency Gate, Obscure Sphinx, Heart Attack, Calladorn, Basement, Post Profession.

3 czerwca – niedziela:

Scena główna: W.A.S.P. , Fear Factory, Ensiferum, Dark Tranquility, In Extremo , Death Angel, Brainstorm, Virgin Snatch, Steelwing, Heidevolk.

Mała scena: Hate, Totem, Animations, Frostbite, Hello Jackie, Emigra, Consfearacy