MESHUGGAH&DECAPITATED – dwa koncerty!

Agencje koncertowe Knock Out Productions i Go-Ahead przypominają, że zespół Meshuggah przyjedzie do Polski na dwa koncerty. 24 kwietnia zagrają w Warszawie (Progresja) a dzień później w Krakowie (Kwadrat). Gościem specjalnym na całej trasie jest zespół Decapitated!

Każdy, kto interesuje się mocną muzyką alternatywną, musiał zetknąć się z tą grupą. Mało jest bowiem bandów, które są w stanie wymyślić „coś nowego” w metalowej muzyce… A Meshuggah jest zdecydowanie jednym z nich! Styl grania Szwedów stał się nawet podstawą ukucia terminu określającego nowy podgatunek muzyki metalowej: „djent”! Magazyn Rolling Stone” umieścił Meshuggah w rankingu „10 Most Important Hard and Heavy Bands”. Do inspiracji twórczością zespołu przyznają się muzycy z takich grup jak Tool czy Porcupine Tree. Meshuggah plakat małyOstatnio w Polsce Meshuggah gościła na Off Festiwalu. Tym razem zaprezentują się w swoim żywiole: w ramach koncertów klubowych!

Bardzo miło nam poinformować, że nasza rodzima ekipa Decapitated została zaproszona na całą trasę Meshuggah, więc oczywiście zobaczymy ich w Krakowie i Warszawie. Nikomu w naszym kraju nie trzeba przedstawiać tego zespołu, więc po prostu radzimy się nastawić na to, co najlepsze w technicznym, światowym death metalu!

 

Meshuggah&Decapitated

Klub: Warszawa@Progresja, ul. Kaliskiego 15a

Data: 24 kwietnia 2013 (środa)

Klub: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Data: 25 Kwietnia 2013 (czwartek)