MASACHIST – coraz bliżej premiery

Znamy już okładkę „Scorned”, drugiego dzieła suer – grupy Masachist. „Scorned” pojawi się w sklepach 3 września, wydawcą jest Selfmadegod Records. Materiał powstawał w Monroe Sound Studio, pod przenikliwym okiem gitarzysty zespołu – Aro.

Dziewięć premierowych kawałków to death metal najwyższej próby. Na płycie znajdą się takie numery jak Drilling the Nerves, The Process of Elimination, Straight and Narrow Path, Manifesto (100% D.M.K.M.), Higher Authority, Opposing Normality, Liberation, Liberation II oraz Inner Void.

Okładkę zaprojektowaną przez Annę Rosół można zobaczyć TUTAJ.  Oprawą graficzną zajął się znany tu i ówdzie ataman Tolovy. Wszystkich niecierpliwych zapraszamy do wysłuchania kolejnego kawałka z tej płyty, tym razem jest to Opposing Normality. Płytę można już nabywać w przedsprzedaży, wydanie obejmuje oprócz regularnego CD także limitowany do 150 sztuk deluxe CD, pakiet płyta + koszulka i oczywiście ulubiony przez wszystkich digital download.

Masachist założony został przez Thrufla (ex-Azarath, ex-Yattering) i Daray, pałkera znanego z Vesanii, Vader, aktualnie Dimmu Borgir. Doskłądu dołączyli Aro (Shadows Land), basista Heinrich (Ex-Decapitated, Vesania) i wokalista Pig (ex-Decapitated). Debiutanckie dzieło pojawiło się w 2009 roku i nosiło tytuł „Death March Fury”.