MARDUK – finał trasy znowu w Polsce!

Marduk to zespół, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Zespół miał wzloty i upadki, jednak zawsze prezentował godną podziwu postawę. Wprawdzie do poziomu najlepszej dotychczasowej płyty „Rom 5;12” ostatnim produkcjom Szwedów trochę brakuje, ale to nadal okrutna, black metalowa luta. Zakrojona na dużą skalę eksterminacja ludów Europy powoli dobiega końca… W Polsce ponownie zobaczymy zespół w Krakowie 13 października i następnego dnia w Łodzi. Razem z Immolation i towarzyszącymi supportami.

Trasa Serpent Sermon Tour rozpoczęła się opisywanym na naszej stronie koncertem w stołecznej Progresji a zakończy się także w Polsce – w Krakowie i Łodzi. Marduk i Immolation pojawili się w ponad 40 miastach a razem z nimi w trasie wzięły udział takie zespoły jak Noctem, Forsaken World, De Profundis, Dead Beyond Buried, Soul Sacrifice czy Heaving Earth. Końcówka tej udanej trasy należeć będzie znowu do naszego kraju. Poniżej szczegóły imprez.

Kraków  Klub Kwadrat (13.10) – w ramach festiwalu „Covenant Full Ov Hate Fest” obok Marduk i Immolation zaprezentują się polskie hordy – Voidhanger, Dira Mortis oraz Infatuation of Death.

Otwarcie bram: 15.00

Start koncertu: 16.00

Łódź Klub Dekompresja (14.10) – Ostatni koncert na trasie należy do Łodzi, zamykając w ten sposób polskim akcentem długą trasę.

Otwarcie bram: 18.00

Start koncertu: 18.30

Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie organizatora trasy.