IN TWILIGHT’S EMBRACE – ujawniamy szczegóły nowego albumu!

In Twilight’s Embrace, poznański kwintet z pogranicza hardcore i ekstremalnego metalu wyznaczył datę premiery swego długo wyczekiwanego, drugiego albumu „Slaves to Martyrdom” na 1 lutego.

Znamy już dokładną kolejność utworów i okładkę płyty. Materiał zawierał będzie 11 kompozycji będących wynikiem fascynacji melodyjnym death metalem, lecz ujawniających odwołania do hardcore’owych korzeni zespołu. Jego wydawcą jest, zgodnie z zapowiedziami krakowska Spook Records.

Oto ostateczna lista utworów „Slaves to Martyrdom”:

 1. The Atrocity Born of Failure

 2. Today’s Gold

 3. All Hail the Vortex

 4. As the Earth Crumbled…

 5. In Line They Stand

 6. Wintersun

 7. The Parting Hour

 8. The Source

 9. From Ruins We Emerged

 10. The Pilgrim’s Walk

 11. Slaves to Martyrdom

Na oficjalnych stronach Facebook oraz Myspace grupy można posłuchać kolejnej odsłony krążka w postaci utworu „Today’s Gold”. – Wielu z Was powinno kojarzyć ten numer, jako że pojawił się już wcześniej na naszym promo sprzed dwóch lat, jednak jesteśmy na tyle dumni z rezultatu, że postanowiliśmy podzielić się także tą nową wersją! Kawałek zyskał w świeżym wydaniu kompletnie nową dynamikę i atakuje ze zdwojoną mocą! – zapewniają członkowie In Twilight’s Embrace.

Z okazji wydania nowego albumu, formacja zorganizowała koncert typu release party w swym rodzinnym Poznaniu, który odbędzie się już 12 lutego w Reset Clubie. Oprócz niej, zagrają także Calm The Fire i DFL.