IN TWILIGHT’S EMBRACE – nowa płyta i kontrakt

In Twilight’s Embrace, poznańska formacja metal/hardcore, oficjalnie rozpoczęła współpracę wydawniczą z krakowską wytwórnią Spook Records. Pierwszym efektem tej fuzji będzie album „Slaves to Martyrdom”, którego premierę przewidziano na styczeń 2011 roku.

Po kilku tygodniach namysłu mamy wreszcie dobre wieści. Jesteśmy po wstępnych ustaleniach ze Spook Records, dotyczących wydania naszej drugiej płyty, pt. „Slaves to Martyrdom”, i jak na razie wszystko wskazuje na to, że razem rozpętamy konkretny huragan! Mamy także pewność co do tego, że zostanie nam poświęcone tyle uwagi, ile oczekujemy, przy jednoczesnym zachowaniu pełni praw do decydowania w kluczowych sprawach zespołu przez nas samych. Dawid nie od dziś bawi się w te klocki, ciesząc się dobrą reputacją i szacunkiem zespołów – pisze grupa na swojej stronie internetowej.

Następca wydanego w 2006 roku debiutanckiego „Buried in Between” powstawał w różnych studiach na terenie całej polski, jego miksem zajął się Waldemar Jędruszak w szczecińskim The Aesthetic Studio, natomiast za mastering odpowiadali bracia Wiesławscy ze studia Hertz w Białymstoku.

Istniejący od niespełna pięciu lat krakowski Spook Records to obecnie najprężniej działająca wytwórnia hardcore w Polsce, mająca na swym koncie m.in. wydawnictwa Angelreich, Bhimal czy Drown My Day.