GET INFECTED TOUR  – w przyszłym roku w Polsce

Na luty przyszłego roku została zaplanowana spektakularna trasa GET INFECTED TOUR 2012, która obejmie łącznie 22 koncerty w całej Europie! W Polsce zobaczymy cały skład w dniu 12-tego lutego w Krakowskiej Rotundzie!

Headlinerem tego wielkiego metalowego wydarzenia będzie doskonale znana już naszej publiczności niemiecka formacja Caliban! Zespół będzie promować swój najnowszy krążek zatytułowany „I Am Nemesis”, którego premiera przewidziana jest na okres zbiegający się z rozpoczęciem trasy! Dodatkowo zobaczymy bardzo długo wyczekiwany przez naszą publikę amerykański zespół All Shall Perish! Grupa ta uznawana jest przez wielu krytyków muzycznych za prekursorów bardzo świeżego i wciąż rozwijającego się gatunku muzycznego jakim jest deathcore. Oprócz tego publikę rozgrzeją trzy formacje : Eyes Set To Kill (chwytający za serce metalcore z damskimi wokalami), We Butter The Bread With Butter (prawdziwa sensacja z Niemiec) oraz uwielbiający świetną zabawę amerykanie z Atilla!

Bilety na koncert będą kosztować 70 zł w przedsprzedaży oraz 80 zł w dniu koncertu! Start imprezy przewidziany jest na godzinę 18:00. Za organizację koncertu odpowiada agencja United Visions.