ENCOFFINATION w Selfmadegod

ENCOFFINATION zadebiutuje w barwach Selfmadegod Records! “Ritual Ascension Beyond Flesh” w sprzedaży w październiku! 2 utwory już do posłuchania!

Już 17 października nakładem Selfmadegod trafi debiutancki album amerykańskich przedstawicieli death/doom metalowego ENCOFFINATION. Płyta nosi tytuł Ritual Ascension Beyond Flesh” i od tego dnia będzie dostępna na całym świecie w formacie CD

Założony w 2009 roku, ENCOFFINATION to ucieleśnienie rozkładu i śmierci – potwornie ciężki grobowy death doom metal zagrany na najniższych dźwiękach. Encoffination istnieje poza światem żywych, w otchłani potępienia, rozkładu i destrukcji – uprawiając swoją własną sztukę bluźnierstw i rytuałów, które prowadzą do wytępienia wszelkiej świętości.

Ritual Ascension Beyond Flesh” to pierwszy pełnoczasowy album tego dwuosobowego zespołu, w skład którego wchodzą: Ghoat – wokal, gitara, bass (również w Festered) i Elektrokutioner – perkusja (grający także w Decrepitaph, Festered, Tombstones, Beyond Hell, Scaremaker). Kontynuując dzieło z siedmiocalówki “After Their Temples Descend Below The Earth” wydanej na początku tego roku, muzycy – pochodzący z Georgii i Teksasu prezentują ośmiootworowy, „Ritual Ascension Beyond Flesh” – 30 minutową porażającą dawkę ponurego death/doom w stylu Incantation, Disembowelment czy Morpheus Descends. Materiał ten został wydany dotąd tylko na kasecie za sprawą Ritval Death Offerings oraz na winylu przez Psychedelic Lotus Order – teraz czas na wersje CD, którą wyda Selfmadegod Records.

Przygotujcie się na najbardziej ponury, grobowy i drenujący umysł deathmetalowy album 2010 roku. Premiera 17 października – już teraz można zapoznać sie z dwoma utworami na Myspace zespołu –
www.myspace.com/encoffination

Tracklista Ritual Ascension Beyond Flesh:
1. Procession
2. Nefarious Yet Elegant Are the Bowels of Hell
3. Miasma of Rotten Serenity
4. Eucharist of Bone and Flame
5. Interlude
6. Beyond the Grace of Flesh Go I
7. Entombment of the Breathing Flesh
8. Coffinpsalms