BRUTAL FRIDAY THE 13 NIGHT – Exhalation, Beheading Machine, IOD, Deviation

We współpracy SilentiumTenere&Deviation w piątek trzynastego powitajmy Jasona w Underground Pub. Soundtrack do Jego wizyty zapewnią nam rzeźnicze: Exhalation, Beheading Machine, Infatuation Of Death, Deviation. Z zabójczą przyjemnością zapraszamy chętnych na zostanie ofiarami…

Exhalation to klasyczny, tradycyjny, kawał solidnego death metalu, którego członkowie pochodzą z Piekar Śląskich, Bytomia, oraz Będzina. Zespół powstał w 2007 roku. Rok później wydał swoją debiutancką płytę demo „Embodied Filth”. W 2009 roku za sprawą Psycho records, został wydany split z zespołami Mesmerized, oraz Warfist. Rok 2010 to czas na pierwszy pełny album „Whorecaust”, który został wydany na płytach CD przez wytwórnię Redrum666, oraz na kasetach przez francuską wytwórnię Ars Funebris Records. Obecnie zespół pracuje nad nowym materiałem na drugą płytę.
Beheading Machine to młody zespół pochodzący z Krosna, który zdążył narobić już wystarczająco dużo szumu na polskiej scenie muzycznej!!!  Beheading Machine powstał w 2008 roku. Rok później światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka „Stillbirth Civilisation” wydana przez Eclectic Productions. Zespół ukierunkowany jest na tworzenie nowoczesnego mechanicznego death metalu, inspirowanego takimi nazwami jak Meshuggah, Cephalic Carnage, Decapitated, czy też Beneath The Massacre. Obecnie zespół promuje znakomity, debiutancki długograj „Narcobiological Upgrade” wydany w 2011r. (Loud Now Network).
Infatuation Of Death powstał w 2001 roku. Zespół ma na koncie dwie płyty demo „Heretic Hellspawn Holocaust” (2003r.) oraz „Bestial Devilized Hell” (2005 r.). W tym okresie zespół nawiązał współpracę z wytwórnią Redrum666, która zaowocowała wydanym Splitem z zespołem Putridity (2004 r.)  Pod koniec 2005 roku zespół zawiesza działalność z powodu różnych wizji wykonywanej muzyki. Po prawie dwuletniej przerwie Infatuation Of Death powrócił do świata żywych. Dwa najbliższe lata to poszukiwanie mocnego, stabilnego składu. Rok 2009 to czas poświęcony tworzeniu nowego materiału. W 2011r. zespół kończy pracę nad swoim debiutanckim albumem ”Code of Impiety”.
Zespół Deviation pochodzi z Katowic i powstał w 2009 roku. Rok później wydał swoją debiutancką płytę demo „Psycho”, która zdobyła pozytywne uznanie wśród odbiorców.
Rok 2011 to czas na utwór „Far From The Prayer” nagrany na potrzeby składanki „Silesian Butchers Compilation vol. 2”. Tego samego roku od zespołu odchodzi wokalista WojtasS. Rozpoczęły się poszukiwania godnego zastępcy. W 2012 roku zespół z powraca na sceniczne deski z nową wokalistką Ev. Zaczynają się prace nad nowym materiałem, który niebawem zostanie zarejestrowany.

13.04.2012                                                                                                                                                                                                   

Underground Pub, Tychy
pl. Korfantego 1

wjazd do godziny 21:00: -> 5 zł
wjazd po godzinie 21:00: ->10 zł