BRUTAL ASSAULT – Już 9 sierpnia!

Wielkimi krokami zbliża się już 22 edycja czeskiego Brutal Assault. Organizatorzy jak co rok przykładają się do jakości i różnorodności propozycji muzycznych, aby oprócz oczywistych powtórzeń zaoferować też coś nowego i niepowtarzalnego.

Tym razem – jak zwykle – doświadczyć będzie można bogatego zestawu kapel. Z pewnością czymś szczególnym będzie wykonanie w całości drugiego albumu EMPEROR i (powracający po wieloletniej przerwie w aktywności scenicznej) najbardziej prominentny czeski towar eksportowy, czyli MASTER’S HAMMER dowodzony przez Frantę Storma z repertuarem pierwszych płyt.

Lista występujących artystów jest jak zawsze okazała (szczegółowa rozpiska na oficjalnej stronie) ale warto wymienić chociażby kilkunastu wartych szczególnej uwagi: BATUSHKA, DEMOLITION HAMMER, DECAPITATED, DEVIN TOWNSEND PROJECT, FALLUJAH, GORGUTS, FLESHGOD APOCALYPSE, KMFDM, HELHEIM, INCANTATION, MAYHEM, MORBID ANGEL, NILE, OPETH, OVERKILL, POSSESSED, PHURPA, PROTECTOR, SUFFOCATION, SWANS, TERROR, TIAMAT czy ULCERATE…Logo

Wydarzenie niezmiennie na terenie okazałej, starej twierdzy Józefov w Jaromierzu, kilkadziesiąt kilometrów od Kudowy Zdrój. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji: okazji przybicia piątki czy zrobienia wspólnych zdjęć z ulubionymi muzykami, stref do wypoczynku, rozległych punktów gastronomicznych i co najważniejsze świetnej organizacji oraz fantastycznego nagłośnienia. A czego może zabraknąć? Pewnie całej rzeszy tandetnych i pitolących w najgorszym wydaniu heavymetalowych ramoli, którzy na szczęście oblegają inne liczne niemieckie festiwale. Szacun dla ekipy Brutal Assault, że nie daje przyzwolenia na takie gnioty u siebie. Koniecznie nie może zabraknąć i Was, więc radzę spieszyć się z zakupem biletów, gdyż publiczność sięgać może łącznie 15.000 widzów, a za tak niewygórowaną cenę obcować można z kawałem wspaniałej muzyki i to na światowym organizacyjnym poziomie.

Zapraszamy na fest w dniach 9-12 sierpnia!