BANISHER – Kontrakt z Selfmadegod

SELFMADEGOD RECORDS z niekłamaną radością informuje o podpisaniu kontraktu z deathmetalowym BANISHER. Najnowszy, czwarty album zatytułowany „Degrees of Isolation” zostanie wydany 29 lutego 2020 roku.

Oto co zespół mówi nt nowej płyty: „Degrees of Isolation” jest zdecydowanie najbardziej dojrzałym, zróżnicowanym, rozbudowanym muzycznie i melodyjnie oraz technicznie albumem jaki do tej pory nagraliśmy. Oparte na podstawie prawdziwych wydarzeń teksty dodatkowo czynią ten album mrocznym i depresyjnym. Każdy z utworów opowiada o odczuciach i emocjach doświadczonych podczas bycia zatrzymanym, pobytu w areszcie oraz po wyjściu na wolność.Banisher

Warto nadmienić, że zespół BANISHER tworzą członkowie oraz byli członkowie takich zespołów jak DECAPITATED, BELPHEGOR, VITAL REMAINS, HATE, REDEMPTOR oraz SHODAN. Najnowszy album został nagrany w Invent-Sound Studio w Bydgoszczy. „Degrees of Isolation” to prawie 40 minut muzyki zawierającej się w 8 utworach. Okładkę albumu wykonał Łukasz Jaszak (DECAPITATED, BLOOD RED THRONE, VOMITORY, VOLTURYON).

Tracklista:
1. Actors and Accomplices 2. Devil in ISO 5 3. Extradition 4. Illusory Enslavement 5. Sacred Rules 6. Lockdown
7. Apotheosis  8. Echoes