ASYMMETRY FESTIVAL – już 29.04. – 03.05.2011

Asymmetry Festival to święto awangardowych dźwięków, z pogranicza rocka, metalu oraz elektroniki. W tym roku, w dniach 29.04. – 03.05.2011, wrocławski Klub Firlej organizuje jego trzecią edycję. Zaproszonymi gwiazdami będą m.in. brytyjskie, legendarne zespoły ELECTRIC WIZARD i GODFLESH, które po raz pierwszy zagrają w Polsce.

Festiwal od początku swego istnienia skupia fanów muzyki alternatywnej z całej Europy. Organizatorzy nie zapominają jednak o wrocławskiej publiczności, dla której przewidziany jest specjalny, neoklasyczny koncert belgijskiej grupy Aranis. Odbędzie się on ostatniego dnia Asymmetry w Katedrze Marii Magdaleny we Wrocławiu.

Wydarzeniem dodatkowym jest także, skierowany do młodych zespołów muzycznych, Konkurs Neuro Music, którego finał odbędzie się 2 kwietnia w Klubie Firlej.

SZCZEGÓŁOWY LINE-UP FESTIWALU PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:

02.04. Finał Konkursu Neuro Music:

Belzebong (pl), Elvis Deluxe (pl), Phobh (pl), Sun For Miles (pl), Ultimate Universe (pl), Zoltar (pl)

29.04. I dzień Asymmetry Festival
Weedeater (us), Zoroaster (us), Oranssi Pazuzu (fin), Lloyd Turner (it), pierwszy zwycięzca konkursu Neuro Music
30.04 II dzień Asymmetry Festival
Electric Wizard (uk), Julie Christmas (us), The Secret (it), Kokomo (de), Dirk Serries/Microphonics (be)
01.05 III dzień Asymmetry Festival
Godflesh (uk), Jucifer (us), The Orange Man Theory (it), Oozing Goo (de), Final (uk), drugi zwycięzca konkursu Neuro Music
03.05 Koncert w Katedrze św. Marii Magdaleny
Aranis (be)

BILETY

Bilety na pierwszy dzień festiwalu kosztują 70pln, natomiast na dzień drugi i trzeci – 100pln. Trzydniowy karnet można nabyć w cenie 220 pln. Wejściówki na osobny koncert Aranis i Finał Konkursu Neuro Music SA dostępne w cenie odpowiednio 25pln i 15 pln. Wszytkie bilety można nabyć w klubie Firlej oraz za pośrednictwem sieci Ticketpro.pl.