ASS TO MOUTH – debiut w barwach Selfmadegod Records

Wrocławski zespół ASS TO MOUTH podpisał kontrakt z wytwórnią SELFMADEGOD RECORDS na wydanie drugiej płyty w lutym 2014 r. „Degenerate” został nagrany, zmiksowany i zmasterowany w Hellsound/Soundscope Studio w składzie: Kuba – wokal, Jarek – bas/wokal, Maciek – gitara, Pablo – bębny. Trwający około 30 minut materiał to 20 utworów ostrego i wściekłego grindcore’a z bardziej punkowym brzmieniem.

Ass To Mouth powstało w grudniu 2004 roku. Przez pierwsze 3 lata działalności zespół zagrał ponad 50 koncertów w Polsce i za granicą, włączając w to trasy z Ahumado Granujo, Epitome, Parricide, Squash Bowels, Jig-Ai, Neuropathią oraz cykliczne festiwale takie jak Fekal Party czy Napalm Over Warsaw. W listopadzie 2006 ATM wydało własnym nakładem pierwsze MCD „Asses For TheMasses”. W 2007 roku zespół nagrał 5 utworów na 7″ split z Jig-Ai (który został ostatecznie wydany jako 10″ w 2011 przez Bizarre Leprous Prod. z Czech). PoATM Logo wydaniu w 2008 roku w Lifestage Productions pierwszego, długogrającego albumu „Kiss Ass” zespół ruszył w ponad dwutygodniową trasę po Europie promującą wydawnictwo, a następnie odwiedził Ukrainę w ramach trasy z Epicrise oraz wystąpił na kilku europejskich festiwalach takich jak Obscene Extreme w Czechach, SWR Metalfest w Portugalii, Arschcholio w Niemczech, czy Death Death By Thousand Cuts w Czechach.

W 2009 roku Ass To Mouth funkcjonował w 3-osobowym składzie, wspomaganym na wokalu przez Prosiaka (ex-Parricide) podczas krótkiej trasy z Epicrise po Polsce, Niemczech, Austrii oraz Czechach. W kwietniu 2010 do zespołu dołączył nowy wokalista – Kuba (ex-Selfhate, ex-Toxic Bonkers) i wtedy też ATM rozpoczęło pracę nad drugim pełnym albumem. Przez ostatnie 4 lata zespół zagrał sporo koncertów w Polsce, Czechach, Niemczech, Słowacji, Rumunii, Rosji i na Ukrainie. Najnowsze wydawnictwo Ass To Mouth – „Degenerate” odświeża brzmienie zespołu , które na przestrzeni ostatnich lat stało się bardziej punkowe. Do dnia dzisiejszego Ass To Mouth zagrał ponad 130 koncertów w Polsce, na Ukrainie, w Rosji, Niemczech, Austrii, Czechach, na Słowacji, w Rumunii, we Włoszech, w Hiszpanii, Portugalii, Francji, Holandii i Belgii.

Posłuchaj pierwszego utworu z nadchodzącej płyty – „Under The Razor’s Edge” jest dostępny do odsłuchu na oficjalnym profilu SoundCloud oraz kanale YouTube wytwórni Selfmadegod Records.

 

Program płyty “Degenerate”:  1. 44&41 2. Under The Razor’s Edge 3. Sentenced To Grind 4. We Are The Pigs 5. One Shot Too Far 6. Drunk & Stoned 7. One Mackerel Drama 8. Mama I’m Not Coming Home 9. Here Comes Mr. Pig 10. Alcowhore 11. Dead Kaczynskis 12. Brainless Retards 13. Suffer The Hangover 14. Idiots Crusade 15. The Good, The Bad And The Dead 16. Generation GrindCore 17. You Have 0 Friends 18. 13 19. Degenerate 20. Scumbag