ARRM/LONKER SEE – Myśli jednorożca

Jeżeli uważasz, że wspólny album ARRM i Lonker See przypadkowo ukazuje się 17 lutego, to zastanów się raz jeszcze. Pewnie, mógł się ukazać 23. dnia miesiąca, ale tak się nie stanie. Wiesz czemu?

Wszystkie zdania twierdzące są w pewnym sensie prawdziwe, w pewnym sensie fałszywe, w pewnym sensie pozbawione znaczenia, w pewnym sensie zarówno prawdziwe jak i fałszywe, w pewnym sensie zarówno prawdziwe jak i pozbawione znaczenia, w pewnym sensie zarówno fałszywe jak i pozbawione znaczenia oraz w pewnym sensie prawdziwe, fałszywe i pozbawione znaczenia„. Zatem w pewnym sensie mamy do czynienia ze splitem, jak i z albumem, który splitem nie jest. „Z tego co pamiętam to ja zaproponowałem split” – krzyczy Artur Rumiński. „Choć w sumie to niewiele pamiętam i mogło też być odwrotnie” – szybko dodaje.lonker_arrm_1500x1500

17 minut trwa utwór Lonker See, ale już 20 utwór ARRM. Wszyscy ludzie mają teraz cztery dusze, ale w przyszłości będą mieli pięć dusz. „Wszystko się zgadza” – zaprzecza Boro. W sumie to chcielibyśmy jeszcze wiedzieć co przedstawia okładka, ale z Kubą ostatnio nie ma kontaktu. A skąd wiemy, że wszechświat robi się większy, albo że znajdujące się w nim obiekty maleją? Czy myśli jednorożca są prawdziwe? Zabij! Zabij!

TRASA

11.02 – Częstochowa (ARRM, Lonker See)