ARCH ENEMY – dwa koncerty w Polsce !!!

Agencja Artystyczna Piona-Art przy współudziale United Visions i Megaclub Events zaprasza na dwa koncerty Arch Enemy w Polsce, które odbędą się 1 i 2 czerwca w Katowicach i Poznaniu. Zespół będzie promował nowa płytę „Khaos Legion”, która zostanie wydana 27 maja nakładem Century Media. Będzie to jedna z pierwszych okazji by usłyszeć premierowe utwory na żywo.

Arch Enemy to szwedzki zespół muzyczny wykonujący melodic death metal, założony w 1996 roku przez Michaela i Christophera Amottów i Johana „Liiva” Axelssona. Liiva występował w zespole do 2000 roku. Zastąpiła go niemiecka wokalistka Angela Gossow. Po wydanym w 2001 roku albumie Wages of Sin nastąpił stopniowy wzrost popularności zespołu. Kolejne wydawnictwa grupy cieszyły sie uznaniem fanów jak i krytyków muzycznych. Wydany w 2007 roku album Rise of the Tyrant zadebiutował na 84 miejscu listy sprzedaży Billboard 200 w Stanach Zjednoczonych.

Szczegóły koncertów:

1 czerwca – Katowice / Megaclub

2 czerwca – Poznań / Eskulap

wejście: 18:00

bilety: 99/120

Bilety w cenie 99zł będą dostępne już od poniedziałku 18 kwietnia w systemie TicketPro.pl. Bilety kolekcjonerskie w lokalnych sklepach pojawią się pod koniec kwietnia. W dniu koncertu bilety będą kosztować 120zł.