ANTIGAMA – znamy okładkę Stop The Chaos!

Zespół ANTIGAMA udostępnił do odsłuchu utwór The Law z nadchodzącego mini-albumu Stop The Chaos. Kawałek dostępny jest na oficjalnym profilu YouTube wytwórni Selfmadegod Records. 

 

Stop The Chaos to najnowszy materiał ANTIGAMY, który  został nagrany w lutym 2012 w Warszawie w składzie: Łukasz Myszkowski – wokale, elektronika; Sebastian Rokicki – gitara; Michał Zawadzki – bas; Paweł Jaroszewicz – perkusja. Sesja odbyła się w Studio Progresja pod okiem Pawła Janosa Grabowskiego. Miksem oraz masteringiem zaopiekował się w swoim Elephant Studio wieloletni producent zespołu Szymon Czech. Mini-album zawiera 6 nowych kompozycji; wydany zostanie 18 maja 2012 roku przez Selfmadegod Records i dostępny będzie w kilku formatach: regularny CD, limitowany CD w specjalnym zadrukowanym pudełku z przypinką i naklejką (100 szt.), pakiet CD+koszulka oraz album w formacie MP3 (digital). Przedsprzedaż rusza już wkrótce na stronie  Selfmadegod

Gitarzysta zespołu Sebastian Rokicki tak komentuje zakończenie prac nad nowym materiałem:
Czekamy z niecierpliwością na premierę 'Stop The Chaos'! Opinie ludzi, którzy słyszeli nasz nowy materiał są bardzo pozytywne i zaskakujące. Nie możemy się doczekać, żeby zaprezentować ten materiał na nadchodzących koncertach Antigamy w maju.

Tracklista „Stop The Chaos”:
1. E Conspectu
2. The Law
3. Stop The Chaos
4. Find The Function
5. Intricate Trap
6. The End

Z okazji premiery krążka, 18 maja w stołecznej Progresji ANTIGAMA zagra koncert promujący swoje najnowsze wydawnictwo. Na scenie zespół wspomagać będą dwie zaprzyjaźnione formacje: warszawski hardcore’owy REALITY CHECK oraz grający brutal death metal SOUL SNATCHER z Lublina. Szykuje się mocna uczta dla sympatyków ekstremalnych dźwięków. Początek imprezy o godz. 18.00 – serdecznie zapraszamy!
MCD Stop The Chaos oraz nowy merchandise zespołu będą dostępne podczas koncertu na stoisku Selfmadegod Records.

W ramach promocji Stop The Chaos zespół wystąpi na także na dwóch kolejnych koncertach: 19 maja w Turku w Pubie 21 (+ Mad Lice) oraz 20 maja w Poznaniu w Blue Note (+ Hate, Anthem, Theriotes, Final Sacrifice).