ANTIGAMA – Meteor coraz bliżej

Warszawski zespół Antigama, po zmianach w składzie i wydaniu świetnie przyjętej ep – ki „Stop The Chaos„, ujawnia szczegóły dotyczące jednej z najbardziej wyczekiwanych, grindcore’owych płyt 2013 roku – „Meteor”.

Szósty, duży album Antigamy wydany zostanie 28 maja 2013 roku przez Selfmadegod Records. Będzie to pierwsze, pełnowymiarowe wydawnictwo od wydanego w 2009 roku albumu „Warning” (Relapse Records) oraz pierwszy album wydany dla Selfmadegod od czasu „Zeroland” (2005). Zespół nie po raz pierwszy udowadnia, dlaczego przez wielu okrzyknięty został jednym z najbrutalniejszych, grindcore’owych zespołów obecnych czasów. 11 utworów zawartych na „Meteorze” to 30 minut ultra mocnego cutting edge grindcore’a, który łączy w sobie agresję i innowacyjność, jak również elementy progresywnego i noise’owego grania.

Album nagrany został w Progresja Studio przez producenta Pawła „Janosa” Grabowskiego i zmasterowany przez Scott’a Hull’a (Agoraphobic Nosebleed, Pig Destroyer), z gościnnym udziałem Michała Łapaja z progresywnego rockowego zespołu RIVERSIDE.