Selfmadegod Records z dumą informuje o podpisaniu kontraktu z legendą grind/punk PSYCHO z Bostonu w stanie Massachusetts.

Polska wytwórnia wyda trzecią część dyskografii zatytułowaną The Grind Years, która zawierać będzie 52 utwory z lat 1990-1994. Zespół pokazuje swoje brutalniejsze oblicze, które na przestrzeni lat ewoluowało z punk/thrash w stronę grind/death metalu. Materiał składa się z siedmiocalowych singli Mass Consumption 7”, Shrunken 7”; splitów z Anal Cunt, Meat Shits, Agathocles, Rot, Satan’s Warrior, Nasum oraz Blood; a także numery z kompilacji Bllleeeaaauuurrrggghhh, Apocalyptic Convulsions oraz Audio Espionage. Ponadto jako bonus na płycie znajdzie się pięć utworów wideo nagranych podczas australijskiej trasy w 1992 roku.

Muzyka zespołu to brutalny, surowy i wściekły grind dla fanów S.O.B., NASUM, HERESY, C.S.S.O., AGATHOCLES, UNSEEN TERROR oraz ROT.

Premiera The Grind Years zaplanowana jest na marzec 2010 roku. W międzyczasie sprawdź oficjalną stronę zespołu pod adresem http://www.myspace.com/psychoboston

Selfmadegod Records