ALL IN ONE NIGHT VOL.2  – już w marcu

Po sukcesie pierwszej edycji All In One Night przyszła kolej na kolejne miasto. Trzeciego marca w Katowickim MegaClubie dane nam będzie zobaczyć i usłyszeć kolejną batalię między przedstawicielami gitarowego grania, a reprezentacją sceny DJ.

 

Gwiazdą wieczoru tym razem będzie brytyjski dj i producent Son Of Kick. Pompujące, mocno naładowane energią i grubo podszyte mięsistym basem sety, przyniosły mu popularność na przestrzeni stylistycznej rozpościerającej się od brzmień elektro po dubstep. Uczestnik wielu światowych festiwali, w naszym kraju można było zobaczyć go w ubiegłym roku na festiwalu Audioriver. Rozgrzewać przed jego występem będą dwa Krakowskie składy Junkie Punks, oraz PZG. Ten pierwszy grający muzykę z pogranicza electro i electrohouse, natomiast drugi dubstep.

Część gitarowa zapowiada się równie ciekawie jak w Krakowie. Jako headliner wystąpi obecnie najpopularniejszy w naszym kraju, znany z telewizyjnego show Polsatu, reprezentant mocno gitarowej sceny zespół Eris Is My Homegirl. Swoimi poczynaniami zdają się tworzyć całkiem nowy kierunek w muzyce, TvCore. Jako pierwszy tego dnia wystąpi John Doe’s Burial, czyli deathcorowy kwintet z Piotrkowa Trybunalskiego. Zespół przygotowywuje się obecnie do wydania swojego drugiego albumu, którego zalążek będziemy mieli okazje usłyszeć w MegaClubie. Kolejnym zespołem tego dnia będzie Final Sacrifice z Poznania. Chłopaki zdążyli się już na dobre rozpanoszyć na Polskiej scenie metalcore. Od 2007 roku zagrali liczne koncerty na terenie całej Polski, i nie tylko. W minionym roku wydali bardzo dobrze przyjętą płytę „Aspirations & Endeavours”.

 

ALL IN ONE NIGHT KATOWICE

Start: 3.03.2012

Lokalizacja: Mega Club

Adres: Żelazna 9

Miasto: Katowice

Wjazd: 20/25/30/35 (szczegółowe info na stronie www.unitedvisions.pl)

 

SON OF KICK

dubstep/bass – UK

PZG

dubstep – KRAKÓW

JUNKIE PUNKS

electro/electrohouse – KRAKÓW

(www.facebook.com/junkiepunksdj)

 

vs

 

ERIS IS MY HOMEGIRL

tvcore/deathcore – LUBLIN

FINAL SACRIFICE

metalcore – POZNAŃ

JOHN DOE’S BURIAL

metalcore – PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

 

Informacje na stronie www.unitedvisions.pl