Skip to content

Jeffrey Lewis wydaje album muzyczny, będzie dostępny w Polsce

Jeffrey Lewis, autor indie rockowych piosenek, wczoraj ogłosił, że jego nowy album muzyczny będzie dostępny na szerokim rynku. Album okazał się wielkim sukcesem we wszystkich krajach, do których trafił, a teraz Polacy będą mieć okazję wysłuchać go w pełnej technicznej jakości.

Album jest swoistym powrotem dla twórcy i fanów po latach nieobecności gościa. Jest to trzeci studyjny album Jeffreya Lewisa i zawiera 12 zupełnie nowych utworów. Artysta przyznaje, że powrót na scenę muzyczną był dla niego ważną decyzją i był to prezent nie tylko dla fanów ale także dla niego samego.

Album będzie promować koncert artysty już dzisiaj w Warszawie, który będzie połączony z oficjalną premierą, na którą serdecznie zaprasza fanów artysty. To okazja do bliższego poznania tego utalentowanego artysty przepełnionego świetną muzyką!

Jeffrey Lewis, amerykański folkowy piosenkarz i kompozytor, wkrótce wyda swój nowy album. Album będzie dostępny w Polsce i jest już dostępny do przedsprzedaży. Rocker jest utalentowanym muzykiem, który ma już ustaloną renomę i rozwija się jako artysta.

Nowy album Jeffrey’a Lewisa będzie zatytułowany „Bad Wiring” i zawierać będzie 13 utworów, każdy z nich pełen pięknych melodii i szczerych tekstów. Muzyk jest fanem śpiewaków folk i jego muzyka opiera się na podobnych harmonicznych strukturach. Można spodziewać się, że jej subtelność uczyni jego album wyjątkowym od wszystkich pozostałych.

Jeffrey Lewis jest już dobrze znanym muzykiem na całym świecie. Zamierza nadal powiększać swoje grono miłośników muzyki poprzez premierę nowego materiału najprawdopodobniej w 2021 roku. Zarówno on sam jak i jego muzyka szybko zyskuje na popularności, dlatego mamy nadzieję, że „Bad Wiring” okaże się strzałem w dziesiątkę!

Jeffrey Lewis jest naprawdę utalentowanym pisarzem, artystą muzycznym i rysownikiem. Niedawno ogłosił wydanie nowego albumu muzycznego. Album o nazwie „Bad Wiring” ma być dostępny na całym świecie, w tym także w Polsce.

Z okazji wydania nowego albumu Jeffrey zorganizował w USA trasę koncertową, która obejmie mnóstwo miast. Artysta planuje też podróże po Europie, aby promować najnowszy album i spotkać się z fanami muzyki na żywo.

Jego najnowsza muzyka jest godna uwagi – starannie zaaranżowane brzmienia folkowe, indie-rockowe i popowe charakteryzują jej nowoczesne, odważne i wyzwalające brzmienia. Mieszanka akustycznego dźwięku i elektropopowych melodii tworzy piękną i uspokajającą mieszankę rytmiczną oraz przeróżne tematy i stany emocjonalne.

Jeśli lubisz dobrze skomponowaną muzykę, a szukasz czegoś niestandardowego i nie banalnego – Jeffery Lewis jest sakralną przesłuchiwaniem. Zespół pracuje ciężko, aby zapewnić swoim fanom jak najlepszy album. Album będzie dostępny na całym świecie, w tym także w Polsce. Tak więc polscy fani Jefferey’a Lewisa będą mogli przeżyć doskonałe chwile dzięki jego pięknym dźwiękom.

Wspaniała wiadomość dla fanów muzyki folkowej, a zwłaszcza dla polskich fanów Jeffreya Lewisa! Amerykański piosenkarz i autor wydał swój debiutancki album muzyczny. Album ten będzie również dostępny w Polsce, a każdy fan w naszym kraju będzie mógł się nim cieszyć.

Jeffrey Lewis jest piosenkarzem i autorem songów, który od kilku lat podbija scenę Alternatywnego Zespołu Country, Królestwa Indie Rocka i Antropologicznego Punku – bezkompromisowego nowego nurtu folkowego. Jego piosenki są zarazem lekkie i naiwne, jak i dojrzałe i ekscytujące. Youtube’owe cover’y i teledyski Jeffreya czynią go osobistym, wcielając jego autorskie interpretacje biblijnych opowieści, legend szosy, anegdotek zebranych bohemy Brooklynu oraz niepodważalnych solówek na gitarze akustycznej.

Nowy album Lewisa jest prosty i przystępny. Większość utworów opartych jest na trzech lub czterech akordach czy melodiach przeplatanych kolekcją lirycznych refleksji i autobiograficznymi opowiadaniami. To staromodna country-rockowa muzyka oparta na baśniowych słowach Lewisa. Album zawiera 12 utworów, mieszankę energetycznego rock&rolla i nastrojowe folkowe emocje w oryginalnym stylu Lewisa.

Zapraszamy do udostępnienia tej informacji wszystkim fanom Muzyki Folkowej oraz do składania zamówień na album Jeffreya Lewisa „State Of The Union”, który zadebiutuje 20 maja nakładem Coldplay Records. Nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli usłyszeć cały program piosenek!