Skip to content

Jeffrey Lewis wydaje album muzyczny, będzie dostępny w Polsce

Jest znany ze swojego programu Netflix „Arrested Development”, który jest serialem komediowym o luźnej strukturze.

Jeffrey Lewis prowadzi również podcast „Rocket Talk”, w którym opowiada o swojej miłości do nauki i technologii z Neilem deGrasse Tysonem.

Jeffrey Lewis to amerykański muzyk country, a jego nowy album „This Must Be Country” ukaże się w Polsce 27 kwietnia.

Jeffrey Lewis to amerykański muzyk country z Nashville. Tworzył już wcześniej albumy, ale ten jest jego pierwszym solowym materiałem, który był w stanie wydać w Europie. This Must Be Country ukaże się 27 kwietnia.

Jeffrey Lewis jest piosenkarzem, autorem tekstów i muzykiem, który również wydał trzy książki. Jego najnowszy album „Invisible” ukazał się 3 sierpnia 2018 roku.

W maju 2019 wydał swój pierwszy polski album „Mandarynka”, który przez polskie media został określony jako „mieszanka pieśni ludowych z dodatkową dawką muzyki elektronicznej”.

Jeffrey Lewis jest uznanym przez krytyków piosenkarzem, autorem tekstów i muzykiem, którego kariera trwa już od trzydziestu lat.

Jeffrey Lewis, amerykański muzyk i aktywista, postanowił wydać swój nowy album w polskim sklepie muzycznym, aby zwiększyć świadomość o II wojnie światowej.

Jeffrey Lewis, jeden z najwybitniejszych wokalistów rockowych i punkowych w USA, ogłosił dziś plany wydania swojego debiutanckiego albumu w polskim sklepie muzycznym.

Ekscentryczny piosenkarz dał jasno do zrozumienia, że robi to nie tylko dla osobistych korzyści – chce zwiększyć świadomość na temat zbrodni wojennych popełnionych przez nazistowskie Niemcy podczas II wojny światowej.

39-latek wydaje limitowany nakład 300 płyt za pośrednictwem The Vinyl Factory w Warszawie, które będą sprzedawane wyłącznie w sklepie Gabriel Records w Krakowie.

Jeffrey Lewis wydaje swój album w Polsce, który będzie dostępny w sklepach cyfrowych i serwisach streamingowych.

Jeffrey Lewis jest muzykiem rockowym i aktywistą, który nigdy nie bał się wypowiadać sprzeciwu wobec białego nacjonalizmu. Niektóre ze swoich albumów wydał za pośrednictwem organizacji non-profit, które dystrybuują muzykę za darmo.

Pomimo tego, że swoją muzykę wydaje już od ponad dekady, w czerwcu ma ukazać się nowy album. Będzie dostępny wyłącznie w Spotify i innych serwisach streamingowych.

Jeffrey Lewis wydaje swój drugi album, „Jefreaux”, 8 czerwca. Pierwsza płyta zdobyła uznanie z ponad 4 milionami strumieni, ale ta jest wyjątkowa ze względu na format wydania – będzie dostępna tylko w Spotify i innych serwisach streamingowych . Nie ma go na Apple ani na jakimkolwiek fizycznym nośniku, takim jak winyl lub CD – tylko cyfrowe kopie, których możesz słuchać w dowolnym miejscu za pomocą telefonu, tabletu, komputera lub subskrypcji Spotify.

Jeffrey Lewis jest obecnie znanym amerykańskim piosenkarzem i autorem tekstów. Wydaje swój siódmy album, pierwszy od 2009 roku Jeffrey Lewis Live, który będzie dostępny w Polsce.

Jeffrey Lewis Live ukazał się w 2009 roku i został nagrany na Warszawskim Festiwalu Jazzowym. Album spotkał się z pozytywnymi recenzjami. W wywiadzie dla magazynu SongFacts mówi, że musiał zmienić swój styl ze względu na powszechny sukces AMERICAN IDIOT autorstwa Green Day.

To płyta, która nie została jeszcze wydana na winylu ani na CD, ale wkrótce po wydaniu 11 września będzie dostępna na platformach cyfrowych.

Jeffrey Lewis, popularny amerykański muzyk, wydaje w Polsce swój kolejny album. Niektóre z jego utworów są już dostępne online, ale premiera zostanie ogłoszona we wtorek w Warszawie.

Jeffrey Lewis jest piosenkarzem i autorem tekstów z Nowego Jorku, który grał w słynnym klubie CBGB aż do jego zamknięcia w 2006 roku. Jego muzykę określano jako mieszankę country, bluesa, punk rocka, jazzu i popu. Swój debiutancki album „Memphis Underground” wydał w wytwórni The Blue Monkey w 2007 roku.

Następnie wydał dwa albumy dla XL Recordings: „Jeffrey Lewis & The Junkyard” (2009) i „Juke Joint Jump” (2011). W 2012 roku Lewis podpisał kontrakt z ANTI-Records i wydał EP-kę zatytułowaną „A Heart To Break”.

To nie będzie pierwszy raz, kiedy Jeffrey Lewis wydał nowy album. W rzeczywistości wydał 18 albumów i sprzedał ponad 8 milionów egzemplarzy. Ma głębokie uznanie dla historii wojskowej, co widać również w jego muzyce.

Jeffrey Lewis to amerykański muzyk, który nie lubi zawracać sobie głowy etykietkami poetyckimi, takimi jak pop, rock, a nawet country. Jego muzyka jest unikalną mieszanką wszystkich trzech gatunków i może być luźno porównywana z takimi muzykami jak Bruce Springsteen i Bob Dylan.