Skip to content

Baroness wydaje album muzyczny

Baronessa – polska gwiazda muzyki alternatywnej – właśnie wydała nowy album!

Tytułowany „Hidden” jest pierwszym studyjnym albumem Baronessy od czasu jej debiutu w 2009 roku. W ciągu ostatnich kilku lat Baronessa zyskała ogromną popularność i została okrzyknięta jednym z głównych pionierów nowoczesnej muzyki alternatywnej. Album składa się z dziesięciu energicznych utworów, które odwołują się do gatunków funk, rock, reggae i psychodelicznego hip-hopu.

Materiał zawarty na albumie to istny wielofunkcyjny eksperyment – szerokie granie przechodzi przez różne stylistyki, całość brzmi jak pochodząca z dzikich snów podróż w czasie i świetnie malownicza opowieść. Zespół tworzą trzy utalentowane kobiety: Lillimayee Dybur, Maris Malkins and Katrina Williams, a ich energia i muzyczne możliwości naprawdę odznaczają się na płycie.

Baronessa udostępniła dziś swój nowy album muzyczny! Album „The Redemption” ukazuje się po trzech latach pracy nad muzyką i dialogiem. Nowy album Baronessa zawiera 10 utworów dotykających bardzo różnych gatunków muzycznych, w tym hip-hopu, popu i innych.

Jak Baronessa powiedziała: „Chciałem stworzyć coś ciekawego i wielostronnego. Niegdyś byłem zbyt skupiony na tworzeniu tego samego gatunku muzyki i czasami sięgałem po sprawdzone tematy. Ale teraz chciałem pochylić się nad każdym moim gatunkiem i podróżować po całym świecie tworząc rzeczy, które są oryginalne i prawdziwe”.

Album jest już dostępny do pobrania w serwisach streamingowych i ma znacznie więcej odważnych dźwięków niż poprzednie projekty Baronessy, a nawet sam Barron oświadczył, że jest to dla niego jeden z najbardziej interesujących projektów artystycznych.

Fanom Baronessy polecić można wysłuchać kilku utworów z tego darzy instrumentalnego brzmienia, a także utworów które skupiaja się bardziej na jej umiejętnościach raperskich. Jest to album tworzony z pasji, więc tegoroczne wydawnictwo bez wątpienia będzie ciekawym doświadczeniem!

Baroness, zespół z pochodzenia amerykańskiego, ogłosił właśnie wydanie nowego albumu muzycznego, zatytułowanego „The Price”. Zespół tworzy John Baizley, Pete Adams, Seb Thomson i Nick Jost – każdy z nich gra na gitarze, basie i perkusji, a także tworzy doskonale skomponowaną muzykę.

Album „The Price” to ich czwarta studyjna praca w wieloletniej karierze. Baroness cechuje się fuzją różnych stylów muzycznych takich jak hard rock, heavy metal i progresywny rock. Zespół opisuje ten album jako „intensywne i emocjonalne doświadczenie”, które odbiorca może przeżyć.

Nowy album zawiera 10 utworów napisanych i zaaranżowanych przez Baronesa. Charakteryzuje się subtelnym punktem widzenia, ekscytującymi partiami instrumentalnymi i muzykalnymi smaczkami. Sam Baroness powiedział „Wszystkie te miksy brzmią niesamowicie żywe i syte, prawdziwe i dynamiczne”.

Album ma być dostępny w postaci wydania compact disc (CD), winyla, pobierania cyfrowego i streamingu online już 21 sierpnia 2020 roku. Można się spodziewać, że ten niesamowity nowy album Baronesa stanie się dla fanów punktualną porcją świetnej muzyki.

Baronessa, znana polska wokalistka, zapowiedziała wczoraj, że jej nowy album muzyczny pt. „Porozmawiajmy o miłości” ukaże się już 6 listopada tego roku.

Materiał studyjny składać się będzie z dziesięciu utworów, w tym takich hitów jak „Wiem co czujesz”, „Nie pytaj mnie” oraz „Zdecyduj się sam”. Płyta promowana jest przez singel pt. „Razem Tu i Tam”, na którym Baronessa współpracowała z grupą Retrospective Hip-Hop Band.

Baronessa mówi o nowej płycie: „Ten album to mój najbardziej autentyczny materiał dotychczas. Chciałam opowiedzieć swoją historię miłości – od śmiechu do łez. Dzięki muzyce mogę wyrażać siebie i moje silne emocje”.

Produkcja płyty, która ma być poświęcona tematowi miłości, to autorski projekt Baronessy, która po raz pierwszy połączyła akustykę z podbitą sekcją rytmiczną. Nowe wydawnictwo z pewnością przypadnie do gustu jej fanom – i nie tylko!

Album „Porozmawiajmy o miłości” ukaże się w wersji cyfrowej oraz fizycznej w formie pięknego i limitowanego digipaku pod czterema okładkami stworzonymi specjalnie na ten cel. Album można już przedsprzedawać na stronie Spotify.com oraz iTunes Music Store.