VIOLENCE ONLINE:


Arek Lerch – Dziennikarzyna, muzykant i myśliciel. Maniak hałasu, kotów i świętego spokoju. Wielbiciel gór, przekonany w 100% o spiskowej teorii funkcjonowania (nie)ładu społeczno-politycznego. Malkontent, histeryk, zardzewiały, ale zawzięty. Spiritus movements wszystkiego co na Violence się dzieje.


 

 

Janek Fronczak – Pseudo muzyk, pseudo fotograf i pseudo grafik. W ogóle całkiem pseudo. Oddany fan Slayera i Realu Madryt. Gitarzysta w Czerń, operator migawki w ShadesofGrey. Odpowiedzialny za to jak Violence wygląda i działa. Lub nie działa i nie wygląda, niepotrzebne skreślić.

 

 

 

Wiesław Czajkowski – aspołeczny typ namiętnie lubujący się w ekstremalnych dźwiękach, filmach (za wskazaniem na horrory klasy B, C, D…) i ekstremalnie wysokoprocentowych alkoholach. Miłośnik zwierząt (ze wskazaniem na najlepsze zwierzęta świata – SZCZURY), człowiek politycznie niepoprawny, który mimo trzydziestki na karku nadal „ma wyjebane” tak jak w wieku lat 18…

 

 

Bartek Cieślak – Urodził się w roku wydania „Black Metal”, „Hear Nothing See Nothing Say Nothing” i „Rio”, i ta korelacja faktów nie pozostała bez wpływu na jego dalsze życie. Nieco później odkrył metal i trwa w tej przyjaźni, szorstkiej jak ta Millera i Kwaśniewskiego. Kolejne lata spędził gromadząc przypadkową wiedzę i przedmioty, które nigdy jeszcze nikomu do niczego się nie przydały, ale za to można z nim pogadać o muzyce. Z zasady (i obrzydzenia do radykalizmu wszelkiej maści) nie zrzesza się, zresztą i tak nikt by go nigdzie nie przyjął. Lubi swoją pracę, więc otoczenie postrzega go jako osobę mało wiarygodną. Statystycznie co kilka lat uaktywnia się jako samozwańczy krytyk i dziennikarz muzyczny o krótkiej sile rażenia. Nie ma fejsa, nie znają go na żadnym forum, a na hipstera jest za stary i za gruby. Czuje zażenowanie przy autoprezentacji, więc pisze o sobie w trzeciej osobie.

 

Łukasz Dubaniowski – Mizantrop, nihilista, zwolennik niepopularnych poglądów, muzyk-amator, niespełniony pismak i fanatyk psów. Od połowy lat ’80 wiecznie rozczarowany kibic Śląska Wrocław, który trybuny zamieniał na szkolne ławy wszelkiej maści, kończąc jako brzydzący się polityką politolog. Swoje miejsce odnalazł na kreteńskich pustkowiach, ale z powodów obiektywnych do chwili uzbierania odpowiedniej sumki musi realizować się w thrashowym Viagrin.

 

 

Grzegorz Pindor – Maniak blastów, mocnych breakdownów, uzależniony od oldschoolowego hardcore/punka i wyrobów spirytusowych na bazie cytrusów. Chętnie recenzuje, wywiaduje a w trakcie spożywa. Łatwo łapie muzyczne trendy prezentując je na łamach branżowych portali takich jak  Audio, Gitarzysta i Perkusista. W naszej redakcji jako jedyny jawnie przyznaje się do lubienia power metalu. Chadek i ateista. Człowiek paradoks.

 

 

IMG_0088.JPGMichał Spryszak – Urodził się w Gdyni w roku, w którym Sex Pistols wydali swój debiutancki album. Z tym ostatnim zaprzyjaźnił się jednak dużo później, za młodu ulegając najpierw czarowi Modern Talking, aby potem, po kilku latach fascynacji muzyką pop, zachwycić się balladami zespołu Metallica i na dobre wsiąknąć w bagno ciężkiego grania. Z muzyką związany jest obsesyjnie i próbuje dobierać się do niej z każdej możliwej strony. Czasem pełni funkcję generatora tekstu, czasem źródła hałasu. Słowa produkował na potrzeby kwartalnika Blackastrial i zespołów Yattering, Masachist i Tehace. Jako czarny charakter bardzo lubi czarną kawę i czarny humor.

 

 

tromsa

Sam Tromsa – urodzony w roku kiedy pierwsze płyty wydał Slayer, Suicidal Tendencies, Bad Brains, Minor Threat i Metallica. Maniak starej szkoły punka, metalu, winyli, pizzy i filmów o Szatanie. Perkusista amator. Kocha zwierzęta, nie lubi ludzi. Wielbiciel jamników. Człowiek przypadek. Marzy o karierze fryzjera.

 

 

tromsa

Justyna – Urodzona w roku wydania „Deathcrush”, wieszczącego Pure Fucking Armagedon. Określana jako „wielbicielka muzyki szatanistyczno-metalistyczno-jancykrystycznej”, sama uparcie skraca ten opis do dwóch pierwszych słów. Zamiast o gatunkach woli mówić o kolorach. Realistka do szpiku kości z powieką drgającą niepoprawnym idealizmem. Kreatura człekokształtna uformowana ze skrajności, przejawiająca patologiczną wręcz skłonność do nadinterpretacji. Hejterka hejterów i ignorantów dziedzin wszelakich. Osobowość niestabilna, niereformowalna z dyplomem specjalisty od sukcesywnego marnotrawienia czasu. Hobbistyczna grafomanka, bazgrosprawczyni. Anty-feministka, zdegustowana kierunkiem rozwoju homo sapiens, w związku z czym często nań sapie i narzeka. Najlepiej czuje się w lesie. Ciocia dobra rada i wujek samo zło w jednym. Lubi koty (niekoniecznie jeść).